Ви є тут

Новини

За підтримки Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України в Харкові пройшла «Ніч науки»

Шість провідних вузів Харкова відкрили двері відвідувачам у рамках освітнього проекту «Ніч науки. Енергоефективність », який відбувся 30 вересня  в Харкові.


Вітаємо з отриманням звання «Почесний громадянин Харківської області»

Щиро вітаємо з отриманням звання «Почесний громадянин Харківської області»:


- БЄЛОВУ Людмилу Олександрівну, директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, президента Громадської спілки «Харківський університетський консорціум», доктору соціологічних наук;

Про затвердження складу Національної ради з питань розвитку науки і технологій

Щиро вітаємо харків'ян з обранням до складу Національної ради
з питань розвитку науки і технологій.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 9 серпня 2017 р. № 520-р


Київ


Про затвердження складу Національної ради
з питань розвитку науки і технологій


Затвердити склад Національної ради з питань розвитку науки і технологій згідно з додатком.


Прем’єр-міністр України                                             В. ГРОЙСМАН

Святкування Дня науки

23 травня 2017 року у Палаці студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого відбулися урочисті збори науково-освітянської спільноти харківського регіону з нагоди Дня науки. Науковців привітали Голова Харківської обласної державної адміністрації Ю. Світлична. голова Північно-Східного наукового центру НАН України і МОН України, академік НАН України В. Семиноженко, ректор Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого академік НАН України В.

Північно-Східний науковий центр НАН і МОН України вітає вчених-харків’ян із високими державними нагородами України з нагоди Дня науки.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджені:


орденом «За заслуги» ІІ ступеня


ЧЕРЕВКО Олександр Іванович — ректор Харківського державного університету харчування та торгівлі.


орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

Пішов із життя відомий вчений у галузі фізики твердого тіла академік НАН України Віктор Валентинович Єременко

З глибоким сумом сповіщаємо, що 2 травня ц.р. на 85 році пішов із життя відомий вчений у галузі фізики твердого тіла академік НАН України Віктор Валентинович Єременко.

Північно-Східний науковий центр НАН і МОН України вітає вчених-харків’ян із присудженням Державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року

Північно-Східний науковий центр НАН і МОН України вітає вчених-харків’ян із присудженням Державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року (Указ Президента України №101/2017 від 7 квітня 2017 року):


– за роботу «Властивості нейтрино і слабкої взаємодії, пошуки ефектів за межами стандартної моделі елементарних частинок»:

Північно-Східний науковий центр НАН і МОН України вітає вчених-харків’ян із присудженням Державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року

Північно-Східний науковий центр НАН і МОН України вітає вчених-харків’ян із присудженням Державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року:


– за роботу «Властивості нейтрино і слабкої взаємодії, пошуки ефектів за межами стандартної моделі елементарних частинок»:


КОВТУНА Геннадія Прокоповича – доктора фізико-математичних наук, начальника лабораторії Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут» НАН України

Із глибоким сумом повідомляємо, що 12 березня ц.р. на 89-му році пішов із життя відомий учений у галузі фізики твердого тіла, реакторного та радіаційного матеріалознавства академік Віктор Федотович Зеленський

ВИСТАВКА «ВИДАТНІ ХАРКІВСЬКІ ВЧЕНІ ОЧИМА МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ»

                                                                 24 лютого 2017 року у залах Харківського Будинку вчених відкрилась виставка «Видатні харківські вчені очима молодих дизайнерів», яка організована за підтримки Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України.

Сторінки